środa, 25 kwietnia 2007
Wstępniak
CzasopismoKwartalnik Wyspa
Tekst pochodzi z numeru1
Szanowni czytelnicy, Mam wiele pragnień związanych z „Wyspą”. Chciałbym, żeby była pismem wyjątkowym, ale przecież każde pismo literackie jest w jakiś sposób wyjątkowe. Chętnie bym napisał, że takiego pisma jeszcze nie było, ale w literaturze wszystko już było, a jeśli nawet nie było to zaraz będzie. Dlaczego zatem podjąłem trud powołania do życia „Wyspy”? Mówiąc szczerze potraktowałem to jako przygodę, której nie oczekiwałem. Ale mam też świadomość, że szansy na istnienie w Polsce jeszcze jednego pisma literackiego nie wolno zmarnować. Choćby dlatego, że takich szans jest niewiele i nazbyt …
Wyświetlono 25% materiału - 89 słów. Całość materiału zawiera 356 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się