Wtorek, 24 marca 2020
Typ ogłoszeniaDam pracę
KategoriaInne
StanowiskoJunior Category Owner
MiejsceWarszawa
Forma zatrudnieniaUmowa zlecenie
WyształcenieLicencjackie
E-mailjoanna.malinowska@randstad.pl

Szukasz swojej pierwszej poważnej pracy? A może masz już pierwsze doświadczenie i chciałbyś zdobywać kolejne?

Dla naszego Klienta, największego w Polsce serwisu do zakupów przez internet szukamy entuzjastycznych kandydatów/tek do serwisu internetowego w dziedzinie książek w centrum Warszawy!

oferujemy

  • umowę zlecenie (pierwsza na 3 miesiące z możliwością przedłużenia)
  • pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin - 8.00-16.00 (bez weekendów),
  • pracę w bardzo miłej atmosferze z SUPER zespołem w nowoczesnym biurze,
  • pakiet benefitów Randstad PLUS;

zadania

  • zarządzanie bieżące procesami zamówień i domówień,
  • zarządzanie ofertami pod specjalne akcje marketingowe (zgłaszanie produktów do okazji cenowych, mega okazji, showcastów, banerów,
  • kontakt z dostawcami (potwierdzanie produktów na promocje i zgłaszanie zmian do specjalistów
  • przeglądanie ofert na platformie z wybranych kategorii (ich weryfikacja i odpowiednia reakcja na bieżące sytuacje),
  • weryfikacja nowych ofert pod względem atrakcyjności produktów, cen sprzedaży, parametrów
  • bieżąca kontrola stocku i robienie domówień,
  • współpraca z działem obsługi klienta w zakresie bieżących spraw,
  • porządkowanie bazy produktów od dostawców,
  • wyjaśnianie niezgodności w bazie,

oczekujemy

  • zainteresowania w dziedzinie książek, mile widziane doświadczenie w tej branży,
  • pozytywnego nastawienia i proaktywności w wykonywanych obowiązkach,
  • pewności siebie i skrupulatności,
  • gotowości do nauki od najlepszych,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47