Wtorek, 3 września 2019
Typ ogłoszeniaDam pracę
KategoriaWydawnictwo książkowe
StanowiskoPrzedstawiciel handlowy
MiejsceWarszawa
Forma zatrudnieniaPełny etat
WyształcenieŚrednie
Adresul. Belgijska 11
E-mailpraca@edgard.pl
Strona wwwhttps://www.jezykiobce.pl/

Wydawnictwo Edgard istnieje od ponad 20 lat, jest wydawcą zabawek i książeczek dla dzieci Kapitan Nauka, poradników Samo Sedno i książek do nauki języków obcych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy (Polska północna lub południowa)

Zakres obowiązków:
obsługa i rozbudowa sieci dystrybucji
praca z kluczowymi klientami firmy
dbanie o odpowiednią ekspozycje produktów w obsługiwanych punktach
podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
prezentacja oferty firmy
przygotowywanie raportów

Wymagania:
łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, umiejętności negocjacyjne
wysoka kultura osobista
bardzo dobra znajomość obsługi komputera
doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
sumienność
zaangażowanie w pracę
prawo jazdy kat. B
gotowość do wyjazdów służbowych (polska północna lub południowa)

Warunki zatrudnienia:
umowa o pracę/B2B
praca na cały etat

Zapewniamy:
samochód firmowy
pracę w młodym zespole
motywujące wynagrodzenie (stała pensja plus dodatkowa prowizja za osiągane cele)
możliwości rozwoju zawodowego
bardzo dobrą atmosferę pracy i spotkania integracyjne
możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca[at]edgard.pl z tematem  wiadomości "Przedstawiciel handlowy".
Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

 

Administrator danych:

Edgard Mariusz Jachimczuk z siedzibą w Warszawie przy ul. Belgijskiej 11, jest administratorem Pani/Pana danych osobowych i będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe podane w kwestionariuszu aplikacyjnym dla celów przeprowadzenia rekrutacji.

Zgoda

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Edgard Mariusz Jachimczuk z siedzibą w Warszawie przy ul. Belgijskiej 11, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Edgard Mariusz Jachimczuk”

Informujemy, że podanie danych osobowych w kwestionariuszu aplikacyjnym, którego zakres wynika z przepisów Kodeksu pracy jest dobrowolne, choć niezbędne w procesie rekrutacji, odmowa podania danych uniemożliwia dalszy udział w procesie rekrutacji.

Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy jest dobrowolne i dla mnie korzystne.

„Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych”

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:

1.     administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Edgard Mariusz Jachimczuk z siedzibą w Warszawie przy ul. Belgijskiej 11,

2.     dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody, także w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Edgard Mariusz Jachimczuk. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO),

3.     osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

4.     odbiorcą danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii.;

5.     dane osobowe będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny dla celów procesu rekrutacyjnego, po upływie którego dane zostaną trwale usunięte, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, w takim wypadku Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 3 lat.

6.     przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w tum i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Edgard Mariusz Jachimczuk.

7.     ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych w przypadkach określonych w art. 18 RODO. W celu realizacji powyższych uprawnień, należy skontaktować się z nami pod adresem: praca@edgard.pl.

8.     przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych. Organ ten będzie właściwy do rozpatrzenia skargi z tym, że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji;

9.     podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym udział w procesie rekrutacyjnym.