Czwartek, 17 listopada 2022
Typ ogłoszeniaSzukam pracy
KategoriaInne
MiejsceWrocław
Forma zatrudnieniaPełny etat
WyształcenieLicencjackie
E-mailmaniakrzak@gmail.com

Dzień dobry! / Witam! / Cześć! :)

Może na samym wstępie się przedstawię i powiem coś krótko o sobie.
Mam na imię Marlena i jestem studentką 3 roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej ze specjalnością Creative Writing. Po samym kierunku można dostrzec, że jestem ogromną fanką książek i moją przyszłość wiążę właśnie z nimi. Jestem na etapie zbierania swojego pierwszego doświadczenia w dziedzinie pisarskiej. Marzy mi się praca w wydawnictwie!
Poszukuję współpracy z firmą, która pomoże mi rozpocząć swoją przygodę z książkami, a także pozwoli rozwijać się dalej. Oczywiście w obecnych czasach najwygodniejsza jest praca zdalna i to taka forma najbardziej mi pasuje, aczkolwiek jestem z Wrocławia.
W czym mogłabym Wam pomóc?
- Otóż, bardzo cieszy mnie zajmowanie mnie social mediami - od Facebooka, po Instagrama itp. Uwielbiam pisać teksty, w szczególności opisy reklamowe, a więc mogłabym zajmować się np. promocją książki w internecie.
- Posiadam duże doświadczenie w pracy z bezpośrednim kontaktem z ludźmi, więc mailowanie i telefonowanie mi nie strasznie i chętnie przejmę tą rolę.
- Dodatkowo uwielbiam tworzyć proste i minimalistyczne grafiki, dzięki czemu projektowanie takich cudów na social media nie będzie mi obce.
- Czy piszę na co dzień? Oczywiście! Oprócz studiów, które wymagają ode mnie ciągłego kontaktu z klawiaturą i długopisem, to dodatkowo zajmuje się pisaniem tekstów w magazynie internetowym. Moje artykuły, reportaże i wywiady znajdziecie tutaj: https://wymiar.info.pl/author/marlena-krzak/.

Jeżeli podałam wystarczająco informacji i zaciekawiłam Was moją osobą, to byłabym wdzięczna za odzew. Chętnie podejmę z Wami współpracę (nawet kilka godzin tygodniowo) - nie mam dużych oczekiwań finansowych ze względu na charakter pracy dodatkowej, zdalnej i pierwszej w takim miejscu, jakim jest wydawnictwo.

Pozdrawiam serdecznie,
Marlena