środa, 25 października 2023
Typ ogłoszeniaSzukam pracy
KategoriaWydawnictwo książkowe
Stanowiskojednoznaczne
MiejsceWarszawa
Forma zatrudnieniaKontrakt
WyształcenieWyższe
Telefon601 22 74 83
E-mailferragus@tlen.pl

Wesprę komercyjne inicjatywy wydawnicze i im podobne, choćby odlegle, przedsięwzięcia. Kto? Filolog i menadżer, nieustępliwy krzewiciel kultury słowa, twórca, zarazem inspirujący innych do tworzenia; orator, praktyk erystyki i retoryki, autor audycji radiowych, powieści w odcinkach publikowanej w prasie i przewrotnego, choć archiwalnego bloga propagującego sztukę czytania, szczególnie ze zrozumieniem (http://otwartymtekstem.blogspot.com/). Autor, równie sprawny w pisaniu wyuzdanych scenariuszy do przewodników czytanych/słuchanych, horrorów erotycznych SM oraz kryminałów z półświatka i marginesu, jak i esejów krytycznoliterackich, biografii apologetycznych lub demaskatorskich powieści postmodernistycznych. Bezwzględny, acz wyrozumiały i empatyczny redaktor.
W dodatku sprawny nad wyraz i wyrazisty zarazem lektor, mający na koncie niejeden szaleńczy audiobook.
Wszystko zależy od okoliczności (zmiennych, jak wiadomo), tendencji, mód oraz, nie skrywam - mecenasów i ich bezbrzeżnej szczodrości.
Ponad wszystko wszakże człowiek o przewadze poczucia humoru, niestety. To bywa kłopotliwe w obliczu powagi zmierzającego ku zagładzie Wszechświata!