Poniedziałek, 5 maja 2014
Nowe nazwiska
CzasopismoKwartalnik Wyspa
Tekst pochodzi z numeru27
Wątpienia Nie mogłem długo wysiedzieć przy suto zastawionym stolewolałem grać w ruletkę, odbezpieczać spustzawsze pociągało mnie szczęścieci bliscy w nim nie byli tak dalecywyparłem się ziemi, która mnie wykarmiłaz tych co mnie nie pamiętają, powstałoby państwojakie twarze mają moje siostry?mój ojciec olbrzymiślimak toczący swój los jak pianę z ustmoja matka skarlałamniszka skomląca o drobiny czułościwłóczyłem się po miastach bez groszaprzy duszy czy raczej w kieszeninieustannie myśląc dlaczego nasza miłośćmnie tak zasmucaczy można iść asfaltowymi ulicami i czasswój liczyć bez jednej godziny zwątpienia?wiatr szkli moje oczy a sól wnikado krwimam trzydzieści sześć lat i wolę ciszęi surowe ściany mojego pokojunic …
Wyświetlono 25% materiału - 99 słów. Całość materiału zawiera 397 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się