Wtorek, 15 listopada 2022
Typ ogłoszeniaDam pracę
KategoriaWydawnictwo książkowe
MiejsceWarszawa
Forma zatrudnieniaUmowa o dzieło
WyształcenieWyższe
E-mailRedakcjaAdults@harpercollins.pl
Strona wwwhttps://harpercollins.pl

Wydawnictwo HarperCollins Polska poszukuje redaktorów oraz korektorów.

Wymagania:

  • znajomość aktualnie obowiązujących zasad ortografii, interpunkcji, stylistyki języka polskiego;
  • rzetelna ocena tekstów pod względem merytorycznym – sprawdzanie faktów, dat realiów itp.
  • terminowe wywiązywanie się z umów.

Redakcja skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: RedakcjaAdults@harpercollins.pl 

CV powinno zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”) informujemy, iż:

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest HarperCollins Polska sp. z o. o., ul. Domaniewska 34A, 02-672 Warszawa.
  • Podstawę prawną przetwarzania danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO tj.  osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów.
  • Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, na które złożyli Państwo aplikację. 
  • Państwa dane osobowe będą przechowywane przez Administratora przez okres prowadzenia rekrutacji i nie dłużej niż 3 miesiące od daty otrzymania aplikacji. 
  • Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 
  • W związku z przetwarzaniem danych osobowych każdej osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo zgłoszenia skargi do organu nadzorczego.