środa, 24 sierpnia 2016
Rozmowa z Jean-Philippe Arrou-Vignod, autorem 'Jaśków'
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru8/2016
- Pierwszą książkę napisał pan w wieku 27 lat i była to powieść dla dorosłych, po pięciu latach zaczął pan pisać dla młodzieży, co o tym zdecydowało? - Zaczynałem pisać już kiedy byłem mały, uważałem natomiast, że tak jak z każdą sztuką, pisanie doskonali się w miarę upływu lat, w miarę różnych prób. W związku z tym uznałem, że dopiero w tym wieku jestem gotowy do wystawienia mej pracy wydawcy i była to książka dla dorosłych. Później postanowiłem jednak napisać coś dla młodzieży i to było naprawdę coś, co sprawiło, że byłem szczęśliwy, bo mogłem odnaleźć świat mojej młodości, mojego dzieciństwa. - Uwolnił pan siebie? - Można tak powiedzieć. Dzięki literaturze młodzieżowej mogłem eksplorować różne obszary, które były trudno dostępne w ramach tego, co pisałem dla dorosłych. Na przykład, gdy piszę książki dla dzieci jest w nich dużo humoru. Natomiast powieści dla dorosłych …
Wyświetlono 25% materiału - 143 słów. Całość materiału zawiera 573 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się