środa, 24 sierpnia 2016
5. Nadmorski Plener Czytelniczy
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru8/2016
Gdynia W 5. edycji Nadmorskiego Pleneru Czytelniczego wzięło udział 95 firm, instytucji i organizacji, które prezentowały się na 58 stoiskach. Był to widoczny wzrost w porównaniu z ubiegłym rokiem, kiedy uczestniczyło 60 firm wydawniczych i dystrybucyjnych na 49 stoiskach. Plener trwał od 29 do 31 lipca na Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdyni. Organizatorem wydarzenia jest miasto Gdynia, partnerem merytorycznym spółka Targi Książki, a organizatorem wykonawczym Murator EXPO - organizator wykonawczy Warszawskich Targów Książki. Niezwykle bogaty program imprez towarzyszących odbywał się na dwóch scenach na …
Wyświetlono 25% materiału - 86 słów. Całość materiału zawiera 345 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki