Poniedziałek, 12 marca 2018
Akapit Press to znana i uznana marka na rynku wydawnictw dla dzieci i młodzieży. Od 26 lat publikuje książki wybitnych polskich autorów. W ciągu pięciu ostatnich lat sprzedaż książek wyniosła 1.112 tys. egz., w tym pół miliona książek Małgorzaty Musierowicz. Akapit jest jedynym wydawcą książek Małgorzaty Musierowicz i Krystyny Siesickiej, wydaje także powieści Marty Fox, Agnieszki Tyszki, Zofii Beszczyńskiej, Katarzyny Borys, Idy Pierelotkin, Ewy Karwan-Jastrzębskiej, Emilii Kiereś, Joanny  Kmieć, Katarzyny Majgier, Agaty Mańczyk, Joanny Preisner i Jakuba Bogusza, Ałbeny Grabowskiej, Sergiusza Pinkwarta i Romka Pawlaka. Nakładem wydawnictwa ukazują się również starannie wybrane przekłady z języków obcych: z angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego. Niezwykłą popularnością cieszą się serie książek: Joss Stirling „Saga o Braciach Benedictach” (dla czytelnika 14+) – książki, które wpisują się w najmodniejszy nurt w literaturze młodzieżowej – paranormal romance, doskonale łączą miłosne historie z wartą akcją. Nastolatki pokochały opowieści o sawantach: historie siedmiu braci o niezwykłych zdolnościach i siedmiu dziewczyn z charakterem. Jordi Sierry i Fabry „Zabójcze Zagadki” (dla czytelnika 12+) – każdy z tomów serii podsuwa sposób na to, jak niestandardowo spojrzeć na różne dziedziny nauki i sztuki i je pokochać. Powieści, które łączą ze sobą wątki detektywistyczne i edukacyjne zyskały wierne grono czytelników wśród uczniów i nauczycieli, ceniących innowacyjne podejście do zdobywania wiedzy. Książki pokazują, że matematyka czy chemia wcale nie muszą być trudne, a muzyka kryje w sobie piękny szyfr do odczytywania świata. Te książki rozbudzają kreatywność i pasję. Elena Kedros „Przygody Robinii” (dla czytelnika 10+) – seria o walecznej dziewczynie, która zapragnęła być jak Robin Hood, podbiła serca czytelników. Akcja, przygoda, szczypta historii i przepiękne ilustracje – oto przepis na książki od których nie można się oderwać. Rachel Renée Russell„Dzienniki …
Wyświetlono 25% materiału - 274 słów. Całość materiału zawiera 1096 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?