Wtorek, 24 stycznia 2012
Wydarzenie Roku
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru1/2012
W kategorii „Wydarzenie Roku” redakcja „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” po raz pierwszy zdecydowała uhonorować księgarnię, a właściwie sieć księgarską – Książnicę Polską z siedzibą w Olsztynie. Firma zarządzana jest od samego początku zmian własnościowych przez Jerzego i Mariannę Okuniewskich, prawdziwie księgarskie małżeństwo, poznali się bowiem w Domu Książki Olsztyn. Jako spółka Książnica działa od 1992 roku, była prywatyzowana przez pracowników i już po siedmiu latach udało się spłacić raty leasingowe, co w przypadku firm powstałych na gruzach Domu Książki było ewenementem. Do Okuniewskich należą obecnie większościowe udziały. Za wydarzenie uznaliśmy rozbudowę olsztyńskiego Centrum Multimedialnego, największego obecnie w Polsce kompleksu …
Wyświetlono 25% materiału - 98 słów. Całość materiału zawiera 392 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się