Wtorek, 24 października 2017
Małgorzata Strzałkowska i jej 30 lat
W takich okolicznościach zazwyczaj mówi się, że trudno uwierzyć. Ale tym razem całkiem serio i prawdziwie trudno uwierzyć, że Małgorzata Strzałkowska obchodziła 30-lecie pracy twórczej. Faktem jest, że jako poetka zaczynała w dzieciństwie, czego dowodem jest zapisane przez jej mamę zdanie wygłoszone przez kilkuletnią jeszcze, ale – jak widać i słychać – dobrze zapowiadającą się poetkę: „A ja myślę, że pomyślę, oni myślą, że ja myślę…”. Zdanie to zresztą stało się hasłem hucznego benefisu, jaki wydawcy – pod wodzą Katarzyny Szantyr-Królikowskiej z wydawnictwa Bajka – urządzili 3 października ich wspaniałej autorce w klimatycznym wnętrzu Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Oprócz Bajki swój udział miały wydawnictwa: Czarna Owca, Hachette, Media Rodzina i Endo, a także „Świerszczyk. Magazyn dla Dzieci”. Partnerami byli: Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI w Warszawie, Polska Sekcja IBBY oraz portal Qlturka, a nasz „Magazyn Literacki KSIĄŻKI” był jednym z patronów medialnych wydarzenia. Faktem jest, że Małgorzata Strzałkowska jako autorka wierszy zadebiutowała rzeczywiście przed 30 laty …
Wyświetlono 25% materiału - 163 słów. Całość materiału zawiera 654 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki