środa, 27 lipca 2016
Rozmowa z Tomaszem Leśniakiem, autorem książki 'Biało-czerwoni na talerzu'
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru7/2016
- Gotowanie to pański fach, styl życia oraz pasja. A piłka nożna? - To hobby. Staram się śledzić na bieżąco najważniejsze rozgrywki, zwłaszcza reprezentacyjne, niemniej wielu meczów oglądać nie mogę, ponieważ zamiast na trybunach - względnie przed telewizorem - urzęduję w kuchni. Nierzadko przygotowując posiłki dla piłkarzy polskiej reprezentacji. Gotowanie jest dla mnie takim małym meczem. Towarzyszą mi wtedy emocje zbliżone do tych, jakie odczuwają gracze wychodząc na boisko. - Bywają wybredni? - Bardzo rzadko. Oczywiście miewają gastronomiczne preferencje, staram się je poznać, ale …
Wyświetlono 25% materiału - 84 słów. Całość materiału zawiera 336 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się