środa, 1 marca 2017
  Najważniejsza jest szczerość - Miałam wrażenie, czytając historię Cammerona i jego matki, że ta opowieść w jakiś sposób oparta jest o pana życiorys. Czy tak jest istotnie? - Mój ojciec nie był nigdy aż tak zły jak ojciec Cammerona, ale nie był dobry dla mojej matki i matka odeszła od niego. Zostawiła go w 1952 roku, kiedy ja byłem znacznie młodszym dzieckiem niż Cammeron. Pojechaliśmy do moich dziadków na farmę bardzo przypominającą tę farmę z książki. Ponieważ byłem małym dzieckiem, nie mam wspomnień ze wspólnego życia z ojcem. Ale tak jak Cammeron zastanawiałem się, jakby to było i czy on był rzeczywiście taki zły. Zrozumiałem po latach, że mama miała rację, opuszczając ojca. - Kierując książkę do nastolatków, chciał pan zwrócić ich uwagę na "udawanie szczęścia, na przekazywanie fałszywych informacji, dawanie czegoś, czego w istocie nie czuli"? - Nie chodziło mi o zwrócenie uwagi na cokolwiek, unikam takiego edukowania i pouczania. To, co ja chcę zrobić, to napisać jak najbardziej szczerze historię z punktu widzenia głównego bohatera. I całą resztę oddaję …
Wyświetlono 25% materiału - 172 słów. Całość materiału zawiera 688 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki