środa, 28 czerwca 2023
Rozmowa z ADAMEM ZYSKIEM, pomysłodawcą i inicjatorem wydarzenia „Lato z książką”
W tym roku po raz dwunasty odbędzie się „Lato z książką”, coroczna literacka inicjatywa organizowana przez agencję PR ZyskMedia. Rozpocznie się w Poznaniu w dniach 15-16 lipca, potem zaplanowano spotkanie w Łebie od 4 do 6 sierpnia, a następnie w Mikołajkach – od 11 do 13 sierpnia. W lipcu i sierpniu planowana jest także wakacyjna księgarnia, która będzie obecna w wiosce artystycznej w Janowie pod Rewalem. Skąd wziął się pomysł na „Lato z książką”? Dwanaście lat temu, kiedy na dobrą sprawę zaczynałem swoją przygodę z marketingiem w wydawnictwie Zysk i S-ka, zauważyłem tendencję, że sporo osób wypoczywających nie czyta książek podczas wakacji. Wówczas współpracowałem z miastem Łeba przy innym projekcie i wpadliśmy na pomysł stworzenia imprezy literackiej w formie „luźnych” spotkań z autorami książek. I nie muszą koniecznie być to znani pisarze, ale ciekawe osobowości, które potrafią czymś zainteresować odbiorcę, a przypadkowe osoby, przechodzące obok, mogą usiąść na leżakach i w nowoczesnej formie wypoczynkowej posłuchać rozmowy o książce, potem ją kupić i wziąć na plażę, na leżak, na piasek. Do tego chcieliśmy dołączyć animacje dla dzieci, ale nie w klasycznej formie, tylko bardziej jako warsztaty literacko-plastyczne, aby zachęcić dzieci do pisania i to w nowoczesny sposób, z rysowaniem tego, co chce się napisać. Kto wie, może się okazać, że młody odbiorca będzie w przyszłości pisarzem, rysownikiem albo będzie tworzyć komiksy. To, co było w tym najważniejsze, to …
Wyświetlono 25% materiału - 210 słów. Całość materiału zawiera 843 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się