środa, 6 marca 2024
Już po raz 22. redakcja „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” przyznała doroczne nagrody. Laureatów ogłosiliśmy podczas uroczystej gali, która odbyła się 21 lutego w Audytorium im. Stefana Dembego w Bibliotece Narodowej. KSIĄŻKA ROKU 2023 „Pokój z widokiem na wojnę. Historia Izraela” Konstanty Gebert Wydawnictwo Agora na zdj. Konstanty Gebert KSIĄŻKA ROKU 2023 „Marian Eile. Poczciwy cynik z »Przekroju«” Mariusz Urbanek Wydawnictwo Iskry na zdj. od lewej: Mariusz Urbanek i Piotr Malik (Iskry) KSIĄŻKA ROKU 2023 „Mrożek. Biografia” Anna Nasiłowska Wydawnictwo Literackie Na zdj.: Anna Nasiłowska, Marcin Baniak (Wydawnictwo Literackie) Mam takie potworne szczęście, że znajdują się siły, które robią marketing moim książkom. Rok wcześniej napisałem książkę o …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 422 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się