Czwartek, 1 grudnia 2022
Librairie Voyageurs du Monde
Ta księgarnia to raj dla wszystkich, którzy kochają podróże. Dla turystów, włóczęgów, eksploratorów, zdobywców, tych małych i tych dużych. Specjalizującą się w literaturze podróżniczej księgarnię Voyageurs du Monde znają miłośnicy zagranicznych wypraw z całego Paryża i okolic. Przyciąga zarówno doświadczonych globtroterów, jak i początkujących turystów bez ambicji, by zdobywać najwyższe szczyty czy przebijać się przez dżunglę. Tych, którzy szukają adrenaliny, i tych, dla których wygoda i bezpieczeństwo są najważniejsze. Każdy znajdzie tu coś, co sprawi, że zapragnie wyruszyć w drogę. Bo naczelnym zadaniem tego miejsca jest inspirować. Voyageurs du Monde czyni to doskonale. Księgarnia mieści się pod numerem 48 na ulicy Sainte-Anne, na parterze zabytkowej kamienicy w paryskiej II Dzielnicy. Naprzeciw niej znajduje się siedziba jej właściciela – znanego biura podróży o tej samej nazwie. W pobliżu zaś ciągnie się kwartał restauracji serwujących orientalne potrawy, wśród których prym wiodą te japońskie. Uliczkami spacerują ludzie z całego świata, prawdziwa mozaika języków, ras, kultur i zwyczajów. Wejściowa fasada wita przechodniów klasyczną czernią, na której typograficznym pismem białą czcionką wymalowano napis „Voyageurs du Monde. La Librairie”. Za sięgającą niemalże ulicy przeszkloną witryną zaprasza do środka neon „Pop’up Store” i trzy półki pieczołowicie …
Wyświetlono 25% materiału - 189 słów. Całość materiału zawiera 758 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się