Poniedziałek, 17 października 2011
15. Targi Książki w Krakowie
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru302
Prezentujemy ofertę spotkań i wydarzeń branżowych, które znalazły się w programie imprez towarzyszących jubileuszowej 15. edycji Targów Książki w Krakowie 3-6 listopada). Czwartek Oficjalne rozpoczęcie zaplanowano w samo południe pierwszego dnia targów w sali seminaryjnej nr 1. Jednak już od godz. 10 w targowym programie nie zabraknie interesującej branżowej oferty. W tej samej sali pierwszy z targowych dni rozpocznie się dwie godziny wcześniej prezentacją „Wersja elektroniczna podręcznika – nowe wymagania, nowe możliwości” firmy Vulcan Media. Jednocześnie, do sali nr 3 zaprasza Instytut Książki, który jest organizatorem dyskusji „Mobilni poszukiwacze książek, czyli o najnowszych technologiach wspierających czytelnictwo”. Pierwszy dzień krakowskich targów niejako zdominuje tematyka nowych technologii w branży wydawniczej. Bezpośrednio po wystąpieniu IK, w tym samym miejscu, odbędzie się prezentacja firmy eLib.pl zatytułowana „Poprawna konwersja publikacji do formatu ePUB. Jak powinna wyglądać książka elektroniczna i jak ją przygotować?”, którą poprowadzi Piotr Bolek. Zresztą eLib.pl będzie królował w tej sali aż do godz. 12, a to za sprawą prezentacji Piotra Kiebasińskiego „Watermarkowanie publikacji elektronicznych w formacie ePUB i PDF. Dlaczego nie tylko DRM?”. Kolejny „cyfrowy” punkt programu to spotkanie firmy Inpingo „Jak wydawcy mogą wybić się na niezależność. Nowe rozwiązania dla książki cyfrowej” (sala nr 4, godz. 12). Dwie godziny później będzie w niej można spotkać przedstawicieli firmy Woblink, którzy przedstawią nowe doświadczenie e-czytania za sprawą swoich interaktywnych i multimedialnych e-książek językowych, edukacyjnych i historycznych. Natomiast osoby zainteresowane tematyką obiegu informacji o książce będą mogły zapoznać się z ideą programu ARROW Plus i stanem prac nad projektem …
Wyświetlono 25% materiału - 245 słów. Całość materiału zawiera 982 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się