Poniedziałek, 30 marca 2015
Po niespełna trzech tygodniach od ogłoszenia konkursu „Piórko 2015. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci” do organizatora dotarło aż 250 zgłoszeń. Warto zatem przypomnieć, że zwycięski maszynopis z najlepszym tekstem dla dzieci w wieku 4-10 lat, zilustrowany przez najlepszego rysownika drugiego etapu, wydany zostanie w nakładzie 50 tys. egz. i trafi do sprzedaży w sieci Biedronka. Projekt „Piórko 2015. Konkurs Biedronki za książkę dla dzieci” ruszył 5 marca i od początku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem debiutujących autorów. Na nadsyłanie tekstów o objętości od 20 tys. do 60 tys. znaków autorzy mają jeszcze czas do 21 kwietnia. Ich oceną zajmie się specjalnie …
Wyświetlono 25% materiału - 101 słów. Całość materiału zawiera 405 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?