Piątek, 19 lutego 2016
Prestiżowy tytuł dla Legimi
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru428
Podczas tegorocznej gali Mobile Trends Awards Legimi zostało uznane mobilnym start- -upem roku. Kapituła konkursu doceniła przede wszystkim wprowadzenie na rynek innowacyjnej w skali światowej oferty łączącej czytnik za 1 zł z abonamentowym dostępem do ebooków. Legimi już od ponad trzech lat udostępnia książki w modelu abonamentowym, będąc jednym ze światowych pionierów. Sukcesywnie powiększana oferta e-booków (od 2 do kilkunastu tys. tytułów), rozwijane aplikacje mobilne, a także pojawienie się na rynku odpowiedniej jakości czytników z androidem sprawiły, że możliwe było wprowadzenie w sierpniu ub. r. modelu znanego doskonale z rynku telekomunikacyjnego. Tylko …
Wyświetlono 25% materiału - 92 słów. Całość materiału zawiera 368 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki