Wtorek, 7 października 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru230
„Parcie sieci handlowych na upusty sprawi, że mali wydawcy będą dołączać do większych” – twierdzi na łamach „Pulsu Biznesu” z 9 września Marcin Garliński, prezes Muzy, i zapowiada, że kierowana przez niego firma będzie konsolidować rynek. „Muszę jednak przyznać, że jest to trudniejsze niż sądziliśmy. Na rynku wydawniczym wiele firm to firmy rodzinne, które z trudem podejmują decyzję o sprzedaży” – mówi. Według niego czynnikiem, który może niejako „wymusić” łączenie się mniejszych podmiotów z większymi jest stopniowe zwiększanie się upustów dla odbiorców hurtowych i detalicznych. „W ciągu …
Wyświetlono 25% materiału - 87 słów. Całość materiału zawiera 350 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki