Wtorek, 10 października 2017
21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru467
Tradycyjnie już w jednym z numerów poprzedzających kolejną edycję Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie poświęcamy miejsce na subiektywny przegląd programu towarzyszącego tej wystawienniczej imprezy. Czwartek Mocne otwarcie targów za sprawą spotkania pod hasłem „Trzęsienie ziemi na rynku książki. Do czego doprowadzą zachodzące zmiany?” planuje Polska Izba Książki. W dyskusji udział wezmą: Sonia Draga (wydawnictwo Sonia Draga, Bookszpan), Maciej Makowski (Prószyński Media, BookBook), Jerzy Okuniewski (Książnica Polska), Jacek Olesiejuk (FKO, Świat Książki) oraz Dawid Tokarz („Puls Biznesu”). Spotkanie będzie moderował Włodzimierz Albin, prezes PIK i prezes Wolters Kluwer SA. Izba zaprasza do sali Budapeszt C na godz. 10. W tym samym miejscu PIK będzie również inicjatorem spotkania „A co ty możesz zrobić dla czytelnictwa?”, podczas którego odbędzie się dyskusja branżowa na temat sposobów promowania czytania. Wezmą w niej udział: Maria Deskur z Egmont Polska oraz prezes PIK Włodzimierz Albin. Początek o godz. 14. Tymczasem o godz. 16 PIK zaprasza na stoisko nr. D2. Odbędzie się tam tradycyjne spotkanie „Happy Hour”, na którym wydawcy, księgarze i dystrybutorzy będą mogli porozmawiać z członkami Rady PIK. W sali Lwów A o godz. 11 Agencja Promocyjna OKO Iwona Haberny oraz Bookowy Dom zaprezentują aplikację literacką „Złap Pegaza w Krakowie”. W samo południe, w sali Wiedeń B, odbędzie się natomiast uroczyste otwarcie 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Tradycyjnie krakowska impreza wystawiennicza stanowi okazję do wręczenia nagród i wyróżnień w licznych konkursach, które dla wielu wydawców stanowią ważny punkt w programie towarzyszącym. O godz. 13 w sali Lwów A nastąpi „Ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów w plebiscytach »Najlepsza książka na jesień« / »Najlepsza książka psychologiczna i poradnik«”, organizowanych przez redakcję portalu Granice.pl. Kolejnym wydarzeniem tego typu będzie rozstrzygnięcie Konkursu Gaudeamus 2017, którego  organizatorem jest Stowarzyszenie Wydawców Szkół Wyższych (sala Budapeszt C, godz. 13). Swoje nagrody, w corocznym konkursie, wręczy także OZGraf …
Wyświetlono 25% materiału - 295 słów. Całość materiału zawiera 1182 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się