Poniedziałek, 7 lutego 2011
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru293
 „Stworzenie precyzyjnych zasad dotyczących usług świadczonych w internecie to główne założenie nowelizacji ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Nowe przepisy przygotowało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (…) Zgodnie z zaproponowanymi regulacjami zostanie powiększony katalog przedsiębiorców, którzy unikną odpowiedzialności za treści zamieszczone w sieci przez internautów. I tak zwolnieni z niej będą twórcy wyszukiwarek (np. Google). Według MSWiA sporną kwestią jest bowiem to, czy twórca wyszukiwarki powinien ponieść odpowiedzialność, jeśli na liście wyszukiwania znajdą się strony zawierające np. treści łamiące …
Wyświetlono 25% materiału - 79 słów. Całość materiału zawiera 316 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki