Czwartek, 28 lipca 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru438-439
Klienci sieci komórkowej Plus mają już dostęp do ponad 15 tys. e-booków w abonamencie Legimi bez limitu. Z subskrypcji na preferencyjnych warunkach korzystać mogą użytkownicy smartfonów, tabletów i e-czytników z systemem operacyjnym Android. George R.R. Martin, Remigiusz Mróz, Stephen King, Katarzyna Grochola... W katalogu książek dostępnych w abonamencie (w takim samym modelu jak choćby muzyczny Spotify bądź filmowy Netflix) nie brakuje najpopularniejszych rodzimych i zagranicznych autorów. Są również najważniejsze premiery ostatnich tygodni, by wymienić choćby "Koniec warty" Stephena Kinga, "Trawers" Remigiusza Mroza, ostatnią część "Pomnika cesarzowej Achai" Ziemiańskiego, czy też "Cień eunucha" uwielbianego nad Wisłą Jaume Cabré. "Jeśli chcemy, by czytelnictwo w Polsce rosło, musimy iść z duchem czasu i podsuwać możliwie najwygodniejsze i zróżnicowane formy dostępu do książki. Dotyczy to nie tylko dodatkowych funkcjonalności w aplikacjach mobilnych, szerokiej gamy urządzeń, ale również …
Wyświetlono 25% materiału - 133 słów. Całość materiału zawiera 533 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się