Czwartek, 18 maja 2017
Raport Daymakerindex
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru459
Od kilku lat na łamach „Biblioteki Analiz” prezentujemy wyniki raportu z badania Daymakerindex. Ten międzynarodowy projekt badawczy realizowany jest z wykorzystaniem metody Mystery Shopping. Obserwatorzy Daymaker opisują swoje wrażenia na arkuszu oceny w formie odpowiedzi na 12 zdefiniowanych pytań zamkniętych oraz komentarzy. Realizatorzy badania nie posiadają informacji na temat liczby punktów przyznawanych za poszczególne pytania. Uzyskane wyniki w badanych sieciach sklepów były następnie przeliczane i prezentowane w skali procentowej. Zbiorcza ocena wizyt w sklepach pozwala przyznać całej sieci uśredniony wynik od 0 do 100 proc. W najnowszej edycji projektu poddana ocenie i analizie została obsługa klienta w sklepach zajmujących się handlem detalicznym na poziomie ogólnoeuropejskim. W tym roku badanie przeprowadzono w dziesięciu państwach: Polsce, Szwecji, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Anglii, Danii, Norwegii i we Włoszech. Raport Daymakerindex, Polska 2017 obejmuje 19 kategorii (m.in. uroda, moda męska, księgarnie, świat dziecka, akcesoria, apteka, …
Wyświetlono 25% materiału - 141 słów. Całość materiału zawiera 567 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się