Piątek, 1 marca 2019
MEDIA RODZINA WE WSPÓŁPRACY Z TAURONEM
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 492 (3/2019)
Wydawnictwo Media Rodzina we współpracy z firmą Tauron opublikowało książeczkę dla dzieci przybliżającą tajniki codziennej pracy energetyków. Książka autorstwa Bolesława Ludwiczaka i Tomasza Tomaszewskiego „Mam przyjaciela energetyka” została wydana w ramach popularnej wśród dzieci edukacyjnej serii „Mądra Mysz”, która przybliża najróżniejsze zawody i pełna jest technicznych szczegółów. Głównym bohaterem jest elektromonter Adam, który zabiera czytelników do serca firmy, czyli dyspozycji ruchu sieci, prezentuje wyposażenie pogotowia energetycznego, pokazuje, jak elektromonterzy wykonują codzienne obowiązki i w jaki sposób usuwają awarie, aby jak najszybciej przywrócić zasilanie. Na końcu opowiada o tym, w jaki sposób prąd trafia do naszych mieszkań i jak to się dzieje, że energetycy są także… opiekunami zwierząt. – Seria „Mądra Mysz”, w której wydawane są  między innymi tytuły związane z zawodami, cieszy się od lat niesłabnącą popularnością wśród dzieci i ich rodziców, dostarczając czytelnikom nie tylko solidną dawkę rzetelnej, fachowej wiedzy, ale i mnóstwo ciekawostek potrafiących przykuć uwagę najmłodszych – mówi Alicja Mielcarzewicz-Cabanek z wydawnictwa Media Rodzina. Na liście opisanych w książkach profesji dominują zawody tradycyjne, funkcjonujące w  najbliższej rzeczywistości maluchów. Dzięki współpracy z Tauronem do rejestru profesji trafił zawód energetyka, bardziej nowoczesny, aczkolwiek …
Wyświetlono 25% materiału - 184 słów. Całość materiału zawiera 736 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się