Sobota, 18 czerwca 2011
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru302
Zev Birger, wieloletni dyrektor Międzynarodowych Targów Książki w Jerozolimie zmarł 30 maja w Jerozolimie w wieku 85 lat. Wszyscy, którzy go znali, pamiętają go jako wyjątkowego człowieka pełnego uroku, życzliwości dla ludzi, pasji życia i miłości do książek. Wśród wielu funkcji jakie były mu powierzone w Izraelu (w Ministerstwie Handlu i Przemysłu, Ekonomicznej Radzie Druku i Wydawnictw, Izraelskim Centrum Filmowym) największą radość dawała mu ostatnia funkcja, dyrektora Międzynarodowych Targów Książki w Jerozolimie, którą pełnił przeszło 15 lat. W czasie, kiedy kierował targami stały się jedną z najbardziej znaczących imprez tego …
Wyświetlono 25% materiału - 90 słów. Całość materiału zawiera 363 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się