Poniedziałek, 19 lipca 2021
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 550 (13/2021)
W lipcu na rynku zadebiutowało wydaw­nictwo self-publishingowe Oh book! To najmłodsza siostra 30-letniej Muzy, a swoją ofertę kieruje do „ceniących nie­zależność twórców, którzy marzą o wy­daniu własnej książki na przejrzystych warunkach”. „Zasoby organizacyjne i finansowe każdego domu wydawniczego są ogra­niczone i musi on dokonywać trudnych wyborów. Oh book! powstał ponieważ widziałyśmy jak wiele ciekawych i war­tościowych książek nie znajduje swoje­go miejsca w planie wydawniczym tra­dycyjnych wydawnictw” – powiedziała Iga Czarzasty Wachnik, założycielka Oh book! Oh book! wspiera niezależnych twór­ców na każdym etapie samodzielne­go wydawania książki. Do ich dyspozy­cji autorów jest wykwalifikowany zespół redaktorów …
Wyświetlono 25% materiału - 93 słów. Całość materiału zawiera 375 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się