Wtorek, 28 marca 2017
Dziecięcy imprint Grupy MAC
  Grupa MAC sukcesywnie powiększa swoje portfolio. Oprócz oferty edukacyjnej nakładem wydawnictwa ukazuje się coraz więcej tytułów z literatury dziecięcej, książek ilustrowanych oraz nowatorska seria "Podróżowniki", będąca udanym połączeniem przewodnika i kreatywnego pamiętnika, wyróżniona przez "Magazyn Literacki KSIĄŻKI" Nagrodą Magellana za "Wydarzenie roku 2015". "Pamiętamy, że nie tylko szkołą żyje uczeń. I to dla niego wydajemy książki do poczytania, spędzania wolnego czasu" - mówił w jednym z wywiadów w połowie lutego tego roku Grzegorz Kowalski, prezes zarządu Grupy MAC S.A. W związku z rosnącą popularnością publikacji, Grupa MAC stworzyła nową markę wydawniczą pod nazwą Dwukropek. 15 lutego pod tym szyldem premiery miały dwie książki: "Lottie Lipton. Klątwa egipskiego kota" Dana Metcalfa i "Zbrodnia nie przystoi damie" …
Wyświetlono 25% materiału - 116 słów. Całość materiału zawiera 467 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki