Piątek, 28 marca 2008
19 marca do przewodniczącego sądu koleżeńskiego przy Polskiej Izbie Książki wpłynęło pismo procesowe Macieja Adamczyka, adwokata reprezentującego wydawnictwo Operon, które 14 grudnia ub. r. do rzeczonego sądu złożyło wniosek o rozstrzygnięcie sporu z Piotrem Marciszukiem, właścicielem wydawnictwa Stentor i zarazem prezesem PIK (wniosek publikowaliśmy w 214, zaś odpowiedź reprezentującej Marciszuka kancelarii Patrimonium w 216 numerze Biblioteki Analiz). Drukujemy cały dokument: „W odpowiedzi na wniosek złożony przez wnioskodawcę do Sądu Koleżeńskiego przy Polskiej Izbie Książki, w którym zarzuca Piotrowi Marciszukowi naruszenie postanowień Statutu PIK i wykorzystywania swojej pozycji, jako prezesa PIK, do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej na rynku książki, strona przeciwna w piśmie z dnia 4 lutego 2008 roku podała, iż opinia prawna z 19 marca 2007 roku została sporządzona w części …
Wyświetlono 25% materiału - 120 słów. Całość materiału zawiera 480 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki