Piątek, 19 lutego 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru428
W 2015 roku w ofercie dystrybucyjnej Kolportera pojawiło się około 200 nowych tytułów. Największą grupę stanowiły różnego rodzaju wydania kolekcjonerskie. Dorośli chętnie sięgali po kolekcje książkowe, których - w minionym roku - trafiło na rynek kilkanaście - m. in. "Nowa fala kryminału", "Książki pełne emocji", "Wielka kolekcja dzieł Henryka Sienkiewicza" czy "Świat Dysku". Najmłodsi czytelnicy mogli natomiast wybierać w bogatej ofercie kolekcji różnego rodzaju kart, naklejek, figurek, zabawek i gadżetów. "Można powiedzieć, że albumy czy specjalne klasery do zbierania serii kart i naklejek były rynkowym przebojem …
Wyświetlono 25% materiału - 86 słów. Całość materiału zawiera 345 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się