Wtorek, 28 kwietnia 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru406
W Światowy Dzień Książki miało miejsce niezwykłe czytelnicze przedsięwzięcie. Serwis Lubimyczytać.pl wydał darmowego e-booka – zbiór 48 wywiadów z autorami przeprowadzonych przez 325 użytkowników serwisu. Zebrane w książce wywiady to efekt zaangażowania społeczności czytelników, pisarzy i wydawnictw we wspólne przedsięwzięcie. W prezentowanym w serwisie Lubimyczytać.pl cyklu „Rozmowy z autorami”, użytkownicy mają możliwość zadawania pytań wybranym autorom. Zespół Lubimyczytać.pl, korzystając z pomocy współpracujących z nim wydawnictw, przekazuje pytania pisarzom, a otrzymane odpowiedzi publikuje w formie wywiadu. Od 2011 tak prowadzone wywiady są integralną częścią serwisu Lubimyczytać.pl. W 2012 roku rozmowy stały się już regularną serią, ukazującą się w aktualnościach serwisu z częstotliwością kilku w ciągu miesiąca. Teraz zostały zebrane i …
Wyświetlono 25% materiału - 109 słów. Całość materiału zawiera 436 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się