Poniedziałek, 18 grudnia 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru184
4 grudnia minister kultury i dziedzictwa narodowego, Kazimierz Michał Ujazdowski, przedstawił dwanaście programów operacyjnych. Ich całkowity budżet w przyszłym roku wyniesie 300 mln zł. Programy stanowią podstawowe mechanizmy ubiegania się o środki finansowe z zakresu kultury przez instytucje samorządowe, Kościoły i związki wyznaniowe, szkoły i uczelnie artystyczne, organizacje pozarządowe, podmioty gospodarcze itp. Chętni mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach następujących programów: „Dziedzictwo kulturowe”, „Edukacja kulturalna i upowszechnianie kultury”, „Fryderyk Chopin”, „Patriotyzm Jutra”, „Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa …
Wyświetlono 25% materiału - 78 słów. Całość materiału zawiera 315 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki