Poniedziałek, 29 stycznia 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru187
Podczas uroczystej gali, 7 lutego, poznamy laureatów nagród przyznawanych najlepiej sprzedającym się produktom sieci Empik. W tym roku nagrody zostaną przyznane w 34 kategoriach. Statuetki wręczą wyróżnionym twórcom ich odbiorcy i sympatycy. W kategorii „literatura polska” nominowano następujące tytuły: „A nie mówiłam!” Katarzyny Grocholi (Wydawnictwo Autorskie/W.A.B.),   „Krętka blada” Joanny Chmielewskiej (Kobra Media) i „S@motność w sieci” Janusza L. Wiśniewskiego (Prószyński i S-ka). W kategorii „literatura zagraniczna” „Kod Leonarda da Vinci” Dana Browna (Albatros/Sonia Draga) rywalizuje ze „Światem według Clarksona” – Jeremy’ego Clarksona (Insignis) i powieścią „Cień wiatru” Carlosa Ruiza Zafona (Muza). Z kolei „Eragon” Christophera Paoliniego (Mag) ściga się z książkami „Lux Perpetua” Andrzeja …
Wyświetlono 25% materiału - 103 słów. Całość materiału zawiera 415 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się