Czwartek, 12 maja 2016
Wnioski dla Instytutu Książki
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru434
Na zlecenie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przeprowadzono badanie audytowe w resorcie oraz sześć instytucjach podległych. Badaniu przeprowadzonym przez Fundację Republikańską poddane zostały: Centrum Polsko- Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia, Filmoteka Narodowa, Instytut Adama Mickiewicza, Instytut Książki, Narodowe Centrum Kultury i Narodowy Instytut Audiowizualny. Jak napisano w komunikacie MKiDN: "Ocenie podlegały wybrane obszary działalności tych jednostek w latach 2014- 2015. Wykonano w szczególności analizy wdrażania wniosków poaudytowych i pokontrolnych oraz przegląd organizacyjno- procesowy". Audyt został przeprowadzony przez dziesięcioosobowy zespół składający się z trzech audytorów wewnętrznych oraz ekspertów i doradców od zagadnień prawno-proceduralnych (istniał wymóg aby audyt został zrealizowany przez zespół co najmniej pięciosobowy, w skład którego wejdą co najmniej dwie osoby o uprawnieniach i kwalifikacjach audytora wewnętrznego zgodnie z ustawą o finansach publicznych oraz osoby posiadające doświadczenie zawodowe w przeprowadzaniu kontroli lub audytów). Efektem przeprowadzonych prac audytorów jest ponad 200-stronnicowy raport, który jest obecnie analizowany przez właściwe komórki ministerstwa oraz kierownictwo. Wyniki audytu pokazują obszary kontroli i ogólne rekomendacje audytorów dotyczące usprawnienia funkcjonowania badanych jednostek. …
Wyświetlono 25% materiału - 164 słów. Całość materiału zawiera 657 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się