Poniedziałek, 17 lutego 2020
WYBORY POLAKÓW
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 516 (3/2020)
Empik już po raz 21. przyznał nagrody Bestsellery Empiku. Tegoroczna gala odbyła się 4 lutego w studiu Transcolor w podwarszawskich Szeligach, gdzie realizowane są programy telewizyjne. Transmisję na antenie TVN obejrzało blisko 4,5 mln widzów i 0,5 mln w mediach społecznościowych. Jak komentują organizatorzy, to najlepszy wynik z dotychczasowych transmisji tego wydarzenia, obecnego na antenie TVN  już od czterech lat. W tym roku postawiono na bogatą oprawę muzyczną. W trwającym 1,5 godz. festiwalu wystąpili: Ania Dąbrowska, Krzysztof Zalewski, Beata Kozidrak, Natalia Nykiel, Rojek, Mrozu, Ten Typ Mes, Hania Rani, Karaś/ Rogucki i irlandzki zespół Inhaler, na którego czele stoi Elijah Hewson – syn wokalisty U2, Bono. Galę prowadził Marcin Prokop, któremu towarzyszyli na scenie Dawid Podsiadło, Dorota Wellman i Grażyna Torbicka. Statuetki trafiły w ręce twórców, których książki, muzyka i filmy cieszyły się największą popularnością w 2019 roku. Zauważalny był brak obecności na scenie wydawców i tłumaczy nagrodzonych publikacji, a autorzy odbierający nagrody mieli bardzo ograniczony czas na wypowiedź. Podwójnym …
Wyświetlono 25% materiału - 160 słów. Całość materiału zawiera 641 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się