Niedziela, 3 listopada 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru367
7 października posłowie Parlamentu Europejskiego złożyli oświadczenie pisemne nr 0016/2013 w sprawie roli bibliotek publicznych w społecznościach europejskich. Treść oświadczenia nawiązuje do „Europejskiego badania opinii użytkowników na temat korzyści wynikających ze stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w bibliotekach publicznych”. Termin zbierania podpisów mija 7 stycznia 2014 roku. Oświadczenie pisemne (ang. „written declaration”) to nieprzekraczający 200 słów tekst, który dotyczy spraw wchodzących w zakres kompetencji Unii Europejskiej. Co najmniej dziesięciu posłów (autorów) z co najmniej trzech grup politycznych może przedstawić pisemne oświadczenie w formie tekstu, pod którym mogą podpisać się inni posłowie. Oświadczenia są umieszczane w publicznym rejestrze publikowanym na stronie internetowej Parlamentu. Jeśli po upływie trzech miesięcy od umieszczenia oświadczenia w rejestrze podpisze się pod nim większość posłów do Parlamentu Europejskiego, oświadczenie publikowane jest w protokole i wraz z nazwiskami sygnatariuszy przekazywane do wskazanych w tekście instytucji UE. Oświadczenia pisemne, które po upływie trzech miesięcy nie zostały …
Wyświetlono 25% materiału - 145 słów. Całość materiału zawiera 583 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się