Poniedziałek, 13 marca 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 163
„Mamy ponad sześcioletnie doświadczenie w planowaniu i realizacji projektów wydawniczych i marketingowych dla wydawnictw publikujących m.in. książki ekonomiczne, edukacyjne i czasopisma. Uczestniczyliśmy w ponad 70 dużych projektach wydawniczych, a także w wielu zakrojonych na szeroką skalę akcjach marketingowych. Współpracujemy z profesjonalnymi redaktorami, korektorami, agencjami reklamowymi, studiami DTP, grafikami oraz drukarniami. Posiadamy doświadczenie w nabywaniu tytułów od wydawnictw zagranicznych, a także prowadzeniu negocjacji umów autorskich z twórcami polskimi i zagranicznymi”, chwalą się na swojej witrynie internetowej twórcy firmy Bookstone, jednej z pierwszych w naszym …
Wyświetlono 25% materiału - 83 słów. Całość materiału zawiera 332 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki