Poniedziałek, 8 maja 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru167
Na początku kwietnia do naszej redakcji napłynęła informacja o kłopotach, w jakie miało wpaść wydawnictwo kartograficzne Demart. Chodziło o zwolnienie 1/3 załogi oraz redukcję wynagrodzeń pozostałych pracowników też o 1/3. Po kilkunastu dniach udało nam się spotkać z szefami Demartu. Oto co powiedzieli gwoli komentarza. – Od marca faktycznie mamy w firmie zamiany. Związane jest to z optymalizacją kosztów kadrowych w spółce (redukcja niektórych wynagrodzeń w centrali wydawnictwa w Warszawie i w dziale handlowym) oraz z przyjętym modelem biznesowym, według którego niektóre z publikacji kartograficznych (plany mniejszych miast) nie będą już przez nas rozwijane na taką skalę jak wcześniej. W związku z tym zwolniliśmy sześć osób z nowosądeckiej pracowni kartograficznej, co stanowi 6 proc. załogi – ucina Rafał Dylak, współwłaściciel i wiceprezes Demartu. Dowiadujemy się …
Wyświetlono 25% materiału - 125 słów. Całość materiału zawiera 500 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki