Czwartek, 14 lutego 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru214
Bez dwóch zdań – polska premiera ostatniego tomu „Harry’ego Pottera” to w środowisku książki wydarzenie bez precedensu. Ale… ten tytuł mógł się stać wydarzeniem jeszcze większym! Dlaczego nim nie był? Zabrakło organizacji i spojrzenia na rynek szerzej niż przez pryzmat własnej kieszeni. Fenomen Pottera mógł nie tylko jednorazowo przyciągnąć klientów tych młodszych i starszych, ale stworzyć wrażenie prężnie działającej machiny biznesowej, produktu, którego wszyscy pożądają. Wspomnienia, które po latach pozwoli na powrót do… księgarni. Uczono mnie, aby promować to, co się dobrze sprzedaje. W mojej małej księgarni Harry jest na witrynie, i na stole, i przy kasie, choć pewnie nawet gdybym go schował pod ladę, i tak trochę bym go sprzedał. Zapytam jednak, gdzie ta wielka promocja zorganizowana przez wydawcę? Gdzie billboardy? Gdzie reklama telewizyjna? Gdzie prasowa? Gdzie koncerty i wielkie oczekiwanie? Gdzie klienci bombardowani informacjami? Czy Media Rodziny przy nakładzie książki przekraczającym 600 tys. egz. naprawdę nie stać na rozsądną …
Wyświetlono 25% materiału - 151 słów. Całość materiału zawiera 607 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się