Wtorek, 30 kwietnia 2013
Faworyt Ceneo.pl
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru353
Ciekawe ustalenia przynoszą wyniki najnowszych analiz trendów zakupowych przygotowane przez serwis Ceneo.pl. Najbliższa „górka sprzedażowa” jaka czeka rodzime e-commerce, to zdaniem ekspertów serwisu sezon Pierwszych Komunii. Prognozują oni, że tegorocznym hitem mogą stać się czytniki e-książek. Chociaż Polacy to tradycjonaliści jeśli chodzi o prezenty pierwszokomunijne, a w badaniu Ceneo wykonanym przed rokiem wskazali rower, jako najlepszy prezent na pierwszą komunię, to coraz większą popularnością cieszyły się również medaliki i zegarki. Nie zmienia to faktu, że od lat stale rośnie popularność gadżetów elektronicznych wśród dzieci w wielu szkolnym, a przecież nie dalej niż przed dwoma laty media jako lidera wśród pierwszokomunijnych prezentów jednomyślnie wskazywały skutery i quady. Jednak zdaniem Ceneo to właśnie tablet, smartfon czy e-czytnik mogą zostać tegorocznymi hitami pierszokomunijnymi. Podstawą do takiego stwierdzenia jest dynamicznie rosnąca popularność tych kategorii w porównywarce cen. W kategorii tablety w pierwszym kwartale 2013 odnotowano ponad 100-proc. wzrost …
Wyświetlono 25% materiału - 144 słów. Całość materiału zawiera 576 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się