Poniedziałek, 29 grudnia 2014
Czy wydawcy edukacyjni przetrwają kryzys?
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru397
W piątek 17 grudnia odbyło się posiedzenie Rady Programowej Targów Edukacyjnych „Edukacja”, które odbędą się 11 i 12 lutego przyszłego roku w Kielcach. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele instytucji samorządowych z Kielc i województwa świętokrzyskiego z zastępcą prezydenta miasta Andrzejem Sygutem na czele. Uczestniczyli przedstawiciele Samorządowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli, Starostwa Powiatowego, Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Starachowicach, Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej oraz Targów Kielce z dyr. Dariuszem Michalakiem. Spotkanie prowadził Piotr Dobrołęcki, przewodniczący Rady Programowej. Omówiono program towarzyszący Targów „Edukacja”, który obejmować będzie tradycyjne (już dwunaste) Ogólnopolskie Forum Dyrektorów zatytułowane tym razem „Dyrektor kluczem do sukcesu szkoły” i obejmujące cztery panele dyskusyjne odnoszące się do edukacji przedszkolnej, szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych. Jak zwykle ważnym wydarzeniem będzie Ogólnopolskie Forum Kuratorów, jedyne takie spotkanie kuratorów ze wszystkich województw, które jest wspaniałą platformą …
Wyświetlono 25% materiału - 147 słów. Całość materiału zawiera 588 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki