Poniedziałek, 11 września 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru177
Pod takim tytułem ukazał się artykuł w „Parkiecie” z 4 września w całości poświęcony sieci księgarskiej Matras w kontekście zapowiedzi jej szefów o debiucie na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jak czytamy w gazecie, data debiutu oddala się. Tak komentuje to cytowany przez dziennikarkę Piotr Zelman, prezes i jeden z właścicieli spółki: – Wiążemy przyszłość z warszawską giełdą. Sądzę, że wejdziemy na parkiet pod koniec przyszłego roku. Według niego, grupa, która jeszcze 1,5 roku temu składała się z siedmiu firm, dziś liczy trzy podmioty i w dalszym ciągu trwa jej restrukturyzacja. – Pod koniec tego roku lub w połowie przyszłego będzie …
Wyświetlono 25% materiału - 100 słów. Całość materiału zawiera 402 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki