Poniedziałek, 11 września 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru177
Pod takim tytułem ukazał się artykuł w „Parkiecie” z 4 września w całości poświęcony sieci księgarskiej Matras w kontekście zapowiedzi jej szefów o debiucie na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jak czytamy w gazecie, data debiutu oddala się. Tak komentuje to cytowany przez dziennikarkę Piotr Zelman, prezes i jeden z właścicieli spółki: – Wiążemy przyszłość z warszawską giełdą. Sądzę, że wejdziemy na parkiet pod koniec przyszłego roku. Według niego, grupa, która jeszcze 1,5 roku temu składała się z siedmiu firm, dziś liczy trzy podmioty i w dalszym ciągu trwa jej restrukturyzacja. – Pod koniec tego roku lub w połowie przyszłego będzie …
Wyświetlono 25% materiału - 100 słów. Całość materiału zawiera 402 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się