Czwartek, 9 marca 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru158
Fiasko wprowadzenia prawa na wzór ustawy Langa i I Kongres Tłumaczy Literatury Polskiej to według Konrada Godlewskiego z „Gazety Wyborczej” najważniejsze wydarzenia na rynku książki w Polsce w ubiegłym roku. Powołując się na informacje Biblioteki Analiz, autor podsumowania przytacza informacje o 6 proc. wzroście rynku w 2004 roku i pozytywnej tendencji w roku następnym. Za Biblioteką Analiz dziennik podaje, że w 2005 roku sprzedano ponad 4 mln książek związanych z osobą Jana Pawła II, co przyniosło wydawcom dodatkowe 50 mln zł przychodu. Autor tekstu zwraca też uwagę na kolekcje książek zainicjowane przez …
Wyświetlono 25% materiału - 92 słów. Całość materiału zawiera 369 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki