Piątek, 17 maja 2019
ROZMOWA Z GABRIELEM MACIEJEWSKIM Z WYDAWNICTWA KLINIKA JĘZYKA
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 497 (8/2019)
Gdzie znajduje się wydawnictwo? Siedzibą wydawnictwa jest mój prywatny dom pod Grodziskiem Mazowieckim. W wydawnictwie pracuję sam oraz pomaga mi troszeczkę żona. Mamy też jedną pracownicę. Do tego jest jeszcze Bartek na przychodne. Gdzie są dostępne książki pana wydawnictwa? W sieci funkcjonujemy jako Coryllus.pl. Moje wydawnictwo istnieje od siedmiu lat, a jako rozpoznawalny publicysta funkcjonuję od lat dziesięciu, dokładnie od 2 sierpnia 2009 roku. Początkiem tej działalności był blog polityczny, jak założyłem w Salon24.pl, który stworzył Igor Janke, z czego dawno się już wycofałem. Mam teraz swoją platformę blogerską i swoją telewizję internetową. Świadom pułapek, jakie czekają w sieci na autora i publicystę, musiałem wyjść poza sieć i stanąć na rynku. I wyszedłem. Mamy już bardzo dużo tytułów, co roku coraz więcej. Ile tytułów już się ukazało? Bardzo dużo, na pewno około 50. Sam napisałem 17 książek, które wydałem u siebie. Nowością jest książka o św. Stanisławie – „Św. Stanisław, biskup, męczennik. Historia prawdopodobna”. Właśnie z takimi problemami próbuję się mierzyć. Jak wszyscy wierzą w wielkość króla, a negują wielkość biskupa, to ja na odwrót! Mam różne – ciężko to tak nazwać – ale twarde dowody czy silne przesłanki, aby się upierać przy swoim. …
Wyświetlono 25% materiału - 184 słów. Całość materiału zawiera 738 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się