Czwartek, 15 lutego 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru188
28 stycznia w Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego oraz w Oratorium Salezjańskim przy ul. Kawęczyńskiej w Warszawie odbyły się uroczystości związane z jubileuszem Wydawnictwa Salezjańskiego – przed 110 laty, w roku 1897 ukazała się pierwsza salezjańska publikacja w języku polskim. Było to czasopismo „Wiadomości Salezjańskie”. W ubiegłym roku minęła również trzydziesta rocznica reaktywowania Wydawnictwa Salezjańskiego po jego zamknięciu przez władze PRL-u w roku 1951. Od czasu wznowienia działalności przez Wydawnictwo Salezjańskie – przez trzydzieści lat od 1976 do 2006 roku – wydano 1108 tytułów w łącznym nakładzie 10,3 mln egz. Od 1988 roku Wydawnictwo Salezjańskie uczestniczy w Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie, jest też uczestnikiem wszystkich edycji Krajowych Targów Książki w Warszawie i targów Edukacja XXI. Od …
Wyświetlono 25% materiału - 116 słów. Całość materiału zawiera 466 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się