Wtorek, 10 października 2017
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru467
Jury Konkursu „Książka Historyczna Roku” o nagrodę im. Oskara Haleckiego wybrało 20 książek, które zakwalifikowano do III etapu. Konkurs organizowany jest po raz dziesiąty przez Telewizję Polską, Polskie Radio, Instytut Pamięci Narodowej oraz Narodowe Centrum Kultury. Jest to kolejna edycja z tak dużą liczbą zgłoszonych publikacji – 108 książek, które nadesłały wydawnictwa i rektorzy szkół wyższych. Od 2 października czytelnicy będą mogli głosować na wybrane tytuły za pośrednictwem strony www.ksiazkahistorycznaroku.pl. W kategorii „Najlepsza książka naukowa poświęcona dziejom Polski i Polaków w XX wieku” swój głos można oddać na następujące tytuły: „Zabójcze układy. Służby PRL i międzynarodowy terroryzm”, Przemysław Gasztold (Wydawnictwo Naukowe PWN); • „Gajcy. W pierścieniu śmierci”, Stanisław Bereś (Wydawnictwo Czarne); • „Kobieta żydowska w okupowanym Krakowie (1939-1945)”, Martyna Grądzka-Rejak (Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Krakowie, Wydawnictwo Wysoki Zamek); • „Cmentarz Janowski we Lwowie. Polskie dziedzictwo narodowe, …
Wyświetlono 25% materiału - 137 słów. Całość materiału zawiera 550 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się