Wtorek, 4 kwietnia 2023
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 590 (6/2023)
Dziesiąta edycja Targów Książki w Białymstoku odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej 1. – Będą to jubileuszowe targi książki, w związku z tym liczymy na wielką frekwencję. Zapewniamy fantastyczne (nie tylko handlowe) wspomnienia. Zapraszamy serdecznie, ponieważ będą to wyjątkowe targi – zachęca Andrzej Kalinowski, prezes Fundacji Sąsiedzi, organizator wydarzenia, niestrudzony animator wydarzeń w Białymstoku. Targom towarzyszy, tak jak w latach poprzednich, Festiwal Literacki „Na pograniczu kultur” (dofinansowany ze środków z budżetu Miasta Białegostoku). A w jego ramach zaplanowano kilkadziesiąt spotkań autorskich. – Potwierdzonych autorów i autorek jest już ponad 60. I to są bardzo znani twórcy. To pokazuje, jaką rangę mają nasze targi – przekazał Andrzej Kalinowski Bibliotece Analiz. Spotkania autorskie odbywać się będą w dwóch salach. …
Wyświetlono 25% materiału - 123 słów. Całość materiału zawiera 494 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się