Wtorek, 5 grudnia 2023
BOGATY BRANŻOWY PROGRAM
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 606 (22/2023)
W dniach 12-14 grudnia odbędzie się wirtualna konferencja BookForum. Spotkania skupiać się będą wokół potrzeb i zainteresowań wszystkich grup zawodowych branży książkowej – od bibliotekarzy, przez wydawców, na badaczach i publicystach i innych uczestnikach społecznego obiegu książki kończąc. – Książki to taki piękny temat do rozmowy, dlatego chcemy spotykać się, by rozmawiać o naszej zawodowej codzienności. Codzienności, która kręci się wokół książek – przekonuje Małgorzata Sieniewicz z Literackiej. – Ostatnie lata pokazały dobitnie, jak ważne są dla naszej branży cykliczne, merytoryczne spotkania. Rynek książki zmienia się niezwykle dynamicznie, a najlepszym sposobem, by wspólnie go rozwijać, jest wymiana doświadczeń i prezentacja najciekawszych, a przede wszystkim skutecznych rozwiązań – podkreśla Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi. Organizatorzy konferencji: Legimi, Literacka Technologie, Bookscout.ai Partnerzy konferencji: Polska Izba Książki, Związek Bibliotek Polskich, Instytut Książki, EBiB, Lustro Biblioteki oraz Biblioteka Analiz. Program BookForum – zima 2023: WTOREK, 12 GRUDNIA 10:00-11:00 Ekologicznie oznacza ekonomicznie. Wyniki debaty i warsztatów o tym, jak nie marnować zasobów Spotkanie organizowane przez Polską Izbę Książki Eksperci: Ewelina Szyszkowska i Piotr Dobrołęcki Link do rejestracji: https://tiny.pl/cnlsp 11:30-12:30 Proces wydawniczy – jak unikać f.ckupów Link …
Wyświetlono 25% materiału - 180 słów. Całość materiału zawiera 720 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się