Wtorek, 5 grudnia 2023
O FUNDACJI MARTEL
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 606 (22/2023)
O tym, że warto pomagać, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. A co z promocją czytelnictwa wśród najmłodszych? To już nie lada wyzwanie. Podjęła się tego Fundacja MARTEL, która od wielu lat przekazuje swoje książki chorym dzieciom, by nieść im ulgę w cierpieniu. Fundacja MARTEL to organizacja non-profit, która powstała w 2019 roku w Kaliszu. Przyświeca jej jeden cel: przywrócenie mody na czytanie oraz dostarczanie książek dzieciom przebywającym na szpitalnych oddziałach pediatrycznych. Od samego początku Fundacja włącza się w propagowanie edukacji literackiej i artystycznej, realizując kampanie społeczne w myśl zasady „Przywróćmy modę na czytanie!”. Założycielem Fundacji MARTEL jest Stanisław Jędrysiak, który jest również prezesem prężnie działającego wydawnictwa MARTEL. Zwolennik przywracania mody na czytanie książek mówi o sobie, że jest optymistą i fighterem, który nigdy się nie poddaje. Fundację …
Wyświetlono 25% materiału - 127 słów. Całość materiału zawiera 511 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się